فروش - دوبلکس 150 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
880 000 €
5867 €/m²
Property 64719 photo 1
Property 64719 photo 2
Property 64719 photo 3
Property 64719 photo 4
Property 64719 photo 5
Property 64719 photo 6
Property 64719 photo 7
Property 64719 photo 8
Property 64719 photo 9
Property 64719 photo 10
Property 64719 photo 11
Property 64719 photo 12
Property 64719 photo 13
Property 64719 photo 14
Property 64719 photo 15
Property 64719 photo 16
Property 64719 photo 17
Property 64719 photo 18
Property 64719 photo 19
Property 64719 photo 20
Property 64719 photo 21
Property 64719 photo 22
Property 64719 photo 23
Property 64719 photo 24
Property 64719 photo 25
  • کد شی 64719
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک دوبلکس
  • مربع متر 150 m²
  • مساحت زمین 500 m²
  • منطقه آتن
  • Location (Voula) | آتن - جنوب (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1350 m
  • فاصله از فرودگاه: 24 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 150 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام. طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, حمام. دوبلکس دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 56947
  • مربع متر 224 m²
  • Rooms 5
فروش
1 000 000 € 3367 €/m²
  • کد شی 57794
  • مربع متر 297 m²
  • Rooms 6
فروش
716 000 € 5383 €/m²
  • کد شی 57980
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 5
فروش
740 000 € 5522 €/m²
  • کد شی 57984
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 5
فروش
734 000 € 5518 €/m²
  • کد شی 57987
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 5
فروش
1 020 000 € 8095 €/m²
  • کد شی 58375
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 4
فروش
880 000 € 7927 €/m²
  • کد شی 58420
  • مربع متر 111 m²
  • Rooms 4
فروش
1 175 000 € 10217 €/m²
  • کد شی 58421
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
840 000 € 740 000 € 5920 €/m²
  • کد شی 58430
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
710 000 € 5634 €/m²
  • کد شی 58916
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه