764 640 €
7015 €/m²
Property 64777 photo 1
Property 64777 photo 2
Property 64777 photo 3
Property 64777 photo 4
Property 64777 photo 5
Property 64777 photo 6
Property 64777 photo 7
Property 64777 photo 8
Property 64777 photo 9

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 3 km
  • فاصله از فرودگاه: 66 km

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 109 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

اسناد

حقایق مشابه

فروش
1 000 000 € 5882 €/m²
  • کد شی 37830
  • مربع متر 170 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
900 000 € 6923 €/m²
  • کد شی 37962
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 2900 m
فروش
960 000 € 2526 €/m²
  • کد شی 38249
  • مربع متر 380 m²
  • Rooms 5
فروش
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • کد شی 40138
  • مربع متر 200 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
1 067 000 € 2667 €/m²
  • کد شی 40518
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 6
فروش
940 000 € 939 000 € 3912 €/m²
  • کد شی 43802
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 5
فروش
1 100 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 47133
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 5
اجاره
بنا به درخواست
  • کد شی 47392
  • مربع متر 740 m²
  • Rooms 8
فروش
950 000 € 2193 €/m²
  • کد شی 51144
  • مربع متر 433 m²
  • فاصله تا دریا 770 m
فروش
910 000 € 800 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 52962
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه