فروش - خانه 120 m² در خالکیدیکی

یونان مقدونیه خالکیدیکی Nea Propontida
210 000 €
1750 €/m²
Property 64783 photo 1
Property 64783 photo 2
Property 64783 photo 3
Property 64783 photo 4
Property 64783 photo 5
Property 64783 photo 6
Property 64783 photo 7
Property 64783 photo 8
Property 64783 photo 9
Property 64783 photo 10
Property 64783 photo 11

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2001
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 27 km

خدمات

  • پارکینگ
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 120 متر مربع در خالکیدیکی. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. Semi-first floor شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , دوش. خانه دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی.

خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
300 000 € 1764 €/m²
  • کد شی 59420
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 6
فروش
170 000 € 1428 €/m²
  • کد شی 59629
  • مربع متر 119 m²
  • Rooms 4
فروش
280 000 € 1021 €/m²
  • کد شی 59956
  • مربع متر 274 m²
  • Rooms 7
فروش
310 000 € 1823 €/m²
  • کد شی 61102
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 3
فروش
210 000 € 2386 €/m²
  • کد شی 61288
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 5
فروش
190 000 € 2159 €/m²
  • کد شی 61290
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 5
فروش
250 000 € 3246 €/m²
  • کد شی 62392
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 1785 €/m²
  • کد شی 62620
  • مربع متر 168 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه