380 000 €
4872 €/m²
Property 64787 photo 1
Property 64787 photo 2
Property 64787 photo 3
Property 64787 photo 4
Property 64787 photo 5
Property 64787 photo 6
Property 64787 photo 7

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 1200 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • Storage room
  • دو جداره
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 78 متر مربع در آتیکا. خانه 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, سیستم گرمایشی, انبار.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
420 000 € 1647 €/m²
  • کد شی 60759
  • مربع متر 255 m²
  • Rooms 6
فروش
450 000 € 4500 €/m²
  • کد شی 61660
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
365 000 € 2607 €/m²
  • کد شی 61796
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 5
فروش
380 000 € 1583 €/m²
  • کد شی 62375
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 5
فروش
450 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 63276
  • مربع متر 225 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
320 000 € 2461 €/m²
  • کد شی 63481
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 3
فروش
380 000 € 4871 €/m²
  • کد شی 64787
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
360 000 € 2647 €/m²
  • کد شی 65054
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 4
فروش
310 000 € 3563 €/m²
  • کد شی 65187
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 2
فروش
398 000 € 370 000 € 1629 €/m²
  • کد شی 65277
  • مربع متر 227 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه