295 000 € 270 000 €
2842 €/m²
Property 64807 photo 1
Property 64807 photo 2
Property 64807 photo 3
Property 64807 photo 4
Property 64807 photo 5
Property 64807 photo 6
Property 64807 photo 7

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 2
  • وضعیت: Under construction
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 41 km

خدمات

  • پارکینگ
  • دو جداره
  • راه پله داخلی

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 95 متر مربع در کرت. خانه واقع در 0 طبقه. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
240 000 € 2823 €/m²
  • کد شی 33752
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
353 500 € 310 000 € 2818 €/m²
  • کد شی 50242
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 56378
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 4
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 56379
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 4
فروش
433 000 € 5623 €/m²
  • کد شی 56911
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 2
فروش
342 000 € 2478 €/m²
  • کد شی 57226
  • مربع متر 138 m²
  • Rooms 5
Recommended فروش
399 000 € 1882 €/m²
  • کد شی 58339
  • مربع متر 212 m²
  • Rooms 5
فروش
320 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 62321
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
290 000 € 5471 €/m²
  • کد شی 64535
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 1
فروش
320 000 € 3047 €/m²
  • کد شی 64567
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 1

اشتراک خبرنامه