فروش - خانه 78 m² در تسالونیکی

یونان مقدونیه ایماثیا اسکندریه
82 000 €
1051 €/m²
Property 64819 photo 1
Property 64819 photo 2
Property 64819 photo 3
Property 64819 photo 4
Property 64819 photo 5
Property 64819 photo 6
Property 64819 photo 7
Property 64819 photo 8
Property 64819 photo 9
Property 64819 photo 10

Details

  • سال ساخت: 1979
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 60000 m
  • فاصله از فرودگاه: 100 km

خدمات

  • پارکینگ
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 78 متر مربع در تسالونیکی. خانه 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین کولر, پارکینگ اختصاصی, گاراژ.

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
80 000 € 1230 €/m²
  • کد شی 59578
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 2
فروش
82 000 € 1051 €/m²
  • کد شی 64819
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
Recommended فروش
94 000 € 2292 €/m²
  • کد شی 65904
  • مربع متر 41 m²
  • فاصله تا دریا 200 m

اشتراک خبرنامه