1 470 000 €
5880 €/m²
Property 64822 photo 1
Property 64822 photo 2
Property 64822 photo 3
Property 64822 photo 4
Property 64822 photo 5
Property 64822 photo 6
Property 64822 photo 7
Property 64822 photo 8

Details

  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 8 km

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 250 متر مربع در کرت. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 470 000 € 5880 €/m²
  • کد شی 64822
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4
فروش
1 470 000 € 5880 €/m²
  • کد شی 64823
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
1 550 000 € 2952 €/m²
  • کد شی 65234
  • مربع متر 525 m²
  • فاصله تا دریا 3100 m
فروش
1 500 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 65237
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4
فروش
1 350 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 65279
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 3
فروش
1 500 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 65411
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7
فروش
1 300 000 € 2708 €/m²
  • کد شی 65530
  • مربع متر 480 m²
  • Rooms 8
فروش
1 750 000 € 6076 €/m²
  • کد شی 65560
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
1 300 000 € 5531 €/m²
  • کد شی 65672
  • مربع متر 235 m²
  • Rooms 5
فروش
1 500 000 € 6818 €/m²
  • کد شی 65848
  • مربع متر 220 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه