فروش - اپارتمان 105 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز پاگکراتی
280 000 €
2667 €/m²
Property 65010 photo 1
Property 65010 photo 2
Property 65010 photo 3
Property 65010 photo 4
Property 65010 photo 5
Property 65010 photo 6
Property 65010 photo 7
Property 65010 photo 8
Property 65010 photo 9
Property 65010 photo 10
Property 65010 photo 11
Property 65010 photo 12
Property 65010 photo 13
Property 65010 photo 14
Property 65010 photo 15
Property 65010 photo 16

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 1975
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 105 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه