850 000 €
3244 €/m²
Property 65093 photo 1
Property 65093 photo 2
Property 65093 photo 3
Property 65093 photo 4
Property 65093 photo 5
Property 65093 photo 6
Property 65093 photo 7
Property 65093 photo 8
Property 65093 photo 9
Property 65093 photo 10
Property 65093 photo 11
Property 65093 photo 12
Property 65093 photo 13
Property 65093 photo 14
Property 65093 photo 15
Property 65093 photo 16
Property 65093 photo 17

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2009
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • Energy Class: انتظار می رود گواهی عملکرد انرژی (EPC)
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 262 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
700 000 € 8536 €/m²
  • کد شی 16507
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
1 050 000 € 693 000 € 4746 €/m²
  • کد شی 23718
  • مربع متر 146 m²
  • Rooms 5
فروش
700 000 € 2333 €/m²
  • کد شی 30258
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 6
فروش
900 000 € 750 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 34895
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 6
فروش
700 000 € 1400 €/m²
  • کد شی 37510
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
1 100 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 38928
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 7
فروش
950 000 € 3392 €/m²
  • کد شی 45643
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 7
فروش
747 000 € 2716 €/m²
  • کد شی 50103
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 4
فروش
1 067 000 € 2845 €/m²
  • کد شی 50139
  • مربع متر 375 m²
  • Rooms 4
فروش
750 000 € 2604 €/m²
  • کد شی 62203
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 600 m

اشتراک خبرنامه