فروش - اپارتمان 64 m² در کاوالا

یونان مقدونیه استان کاوالا کاوالا
289 000 €
4516 €/m²
Property 65096 photo 1
Property 65096 photo 2
Property 65096 photo 3
Property 65096 photo 4
Property 65096 photo 5
Property 65096 photo 6
Property 65096 photo 7
Property 65096 photo 8

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 10 m

خدمات

  • پارکینگ
  • Access
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 64 متر مربع در کاوالا. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین پارکینگ اختصاصی. ساختمان بدون آسانسور.

کاوالا

Location

حقایق مشابه

فروش
290 000 € 3452 €/m²
  • کد شی 62022
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
285 000 € 3475 €/m²
  • کد شی 62024
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 3841 €/m²
  • کد شی 62083
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
286 000 € 4400 €/m²
  • کد شی 65065
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 2
فروش
273 000 € 4403 €/m²
  • کد شی 65068
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2
فروش
320 000 € 3047 €/m²
  • کد شی 65441
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 2970 €/m²
  • کد شی 65442
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 3536 €/m²
  • کد شی 66136
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه