220 000 €
2222 €/m²
Property 65298 photo 1
Property 65298 photo 2
Property 65298 photo 3
Property 65298 photo 4
Property 65298 photo 5
Property 65298 photo 6
Property 65298 photo 7
Property 65298 photo 8
Property 65298 photo 9
Property 65298 photo 10

Details

  • سال ساخت: 1901
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 2 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 99 متر مربع در کورفو. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 54725
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 4
فروش
250 000 € 3472 €/m²
  • کد شی 57507
  • مربع متر 72 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 4333 €/m²
  • کد شی 59903
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
205 000 € 4183 €/m²
  • کد شی 61165
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2
فروش
205 000 € 4100 €/m²
  • کد شی 61175
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
235 000 € 4196 €/m²
  • کد شی 61176
  • مربع متر 56 m²
  • Rooms 2
فروش
195 000 € 4148 €/m²
  • کد شی 61194
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
255 000 € 4180 €/m²
  • کد شی 61211
  • مربع متر 61 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 2717 €/m²
  • کد شی 62800
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه