225 000 €
2885 €/m²
Property 65364 photo 1
Property 65364 photo 2
Property 65364 photo 3
Property 65364 photo 4
Property 65364 photo 5
Property 65364 photo 6
Property 65364 photo 7
Property 65364 photo 8
Property 65364 photo 9
Property 65364 photo 10
Property 65364 photo 11
Property 65364 photo 12
Property 65364 photo 13

Details

  • سال ساخت: 1975
  • سال نوسازی: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 38 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 78 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه