فروش - اپارتمان 52 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز پاگکراتی
195 000 €
3750 €/m²
Property 66092 photo 1
Property 66092 photo 2
Property 66092 photo 3
Property 66092 photo 4
Property 66092 photo 5
Property 66092 photo 6
Property 66092 photo 7
Property 66092 photo 8
Property 66092 photo 9
Property 66092 photo 10
Property 66092 photo 11
Property 66092 photo 12
Property 66092 photo 13
Property 66092 photo 14
Property 66092 photo 15

Details

  • سال ساخت: 1980
  • سال نوسازی: 2026
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 5700 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 52 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح دو نما {همچنین سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
251 500 € 6986 €/m²
  • کد شی 63013
  • مربع متر 36 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
250 000 € 6944 €/m²
  • کد شی 63009
  • مربع متر 36 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m

اشتراک خبرنامه