2 400 000 €
4571 €/m²
Property 65374 photo 1
Property 65374 photo 2
Property 65374 photo 3
Property 65374 photo 4
Property 65374 photo 5
Property 65374 photo 6
Property 65374 photo 7
Property 65374 photo 8
Property 65374 photo 9
Property 65374 photo 10
Property 65374 photo 11
Property 65374 photo 12
Property 65374 photo 13
Property 65374 photo 14
Property 65374 photo 15
Property 65374 photo 16

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 7
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف+
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 15 km

توضیحات

برای فروش ویلا 4 طبقه با متراژ 525 متر مربع در آتیکا. زیر زمین شامل یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 دوش. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , آشپزخانه , توالت. طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, 2 دوش. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین شومینه, کولر, استخر, باغ, چمن, باربیکیو آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
2 500 000 € 5434 €/m²
  • کد شی 8060
  • مربع متر 460 m²
  • Rooms 8
فروش
2 500 000 € 2873 €/m²
  • کد شی 9439
  • مربع متر 870 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
2 000 000 € 4166 €/m²
  • کد شی 14290
  • مربع متر 480 m²
  • Rooms 9
فروش
2 000 000 € 2450 €/m²
  • کد شی 19042
  • مربع متر 816 m²
  • Rooms 11
فروش
3 500 000 € 6363 €/m²
  • کد شی 31561
  • مربع متر 550 m²
  • Rooms 6
فروش
3 000 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 34875
  • مربع متر 600 m²
فروش
2 500 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 36818
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 7
فروش
2 100 000 € 13125 €/m²
  • کد شی 41219
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه