بنا به درخواست
Property 65391 photo 1
Property 65391 photo 2
Property 65391 photo 3
Property 65391 photo 4
Property 65391 photo 5

Details

  • طبقه: طبقه همکف
  • سال نوسازی: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • محل اقامت: 57
  • سیستم گرمایش: برق
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • Golden Visa

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 57 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
580 000 € 5523 €/m²
  • کد شی 60369
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
275 000 € 4365 €/m²
  • کد شی 60392
  • مربع متر 63 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 3555 €/m²
  • کد شی 60397
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 3658 €/m²
  • کد شی 60429
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 4716 €/m²
  • کد شی 60443
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 2
اجاره
از 750 € 14 €/m²
  • کد شی 60444
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 2
فروش
220 000 € 2444 €/m²
  • کد شی 60552
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
630 000 € 3264 €/m²
  • کد شی 60597
  • مربع متر 193 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه