فروش - زمین 517 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا پارالیا
85 000 €
164 €/m²
Property 65451 photo 1
Property 65451 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 4500 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 517 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 413 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
70 000 € 71 €/m²
  • کد شی 12679
  • مربع متر 980 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
125 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • کد شی 12840
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
120 000 € 266 €/m²
  • کد شی 16405
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 30 m
فروش
100 000 € 294 €/m²
  • کد شی 19498
  • مربع متر 340 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
70 000 € 60 000 € 15 €/m²
  • کد شی 19643
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
100 000 € 20 €/m²
  • کد شی 19654
  • مربع متر 4797 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
90 000 € 30 €/m²
  • کد شی 19882
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
85 000 € 170 €/m²
  • کد شی 20263
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
120 000 € 15 €/m²
  • کد شی 20971
  • مربع متر 8000 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
70 000 € 269 €/m²
  • کد شی 21579
  • مربع متر 260 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m

اشتراک خبرنامه