فروش - خانه 222 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
290 000 € 285 000 €
1284 €/m²
Property 65457 photo 1
Property 65457 photo 2
Property 65457 photo 3
Property 65457 photo 4
Property 65457 photo 5
Property 65457 photo 6
Property 65457 photo 7
Property 65457 photo 8
Property 65457 photo 9
Property 65457 photo 10
Property 65457 photo 11
Property 65457 photo 12
Property 65457 photo 13
Property 65457 photo 14
Property 65457 photo 15
Property 65457 photo 16
Property 65457 photo 17
Property 65457 photo 18
Property 65457 photo 19
Property 65457 photo 20

Details

  • سال ساخت: 2007
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 222 متر مربع در ساحل المپیک. طبقه نیمه زیر زمین شامل 2 اتاق خواب, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , آشپزخانه , دوش. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, حمام, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
330 000 € 916 €/m²
  • کد شی 52782
  • مربع متر 360 m²
  • Rooms 6
فروش
400 000 € 1562 €/m²
  • کد شی 54624
  • مربع متر 256 m²
  • Rooms 4
فروش
330 000 € 1157 €/m²
  • کد شی 54690
  • مربع متر 285 m²
  • Rooms 4
فروش
300 000 € 1578 €/m²
  • کد شی 55888
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 6
فروش
255 000 € 2125 €/m²
  • کد شی 56587
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
350 000 € 1340 €/m²
  • کد شی 56766
  • مربع متر 261 m²
  • Rooms 6
فروش
280 000 € 560 €/m²
  • کد شی 57033
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 11
فروش
350 000 € 1446 €/m²
  • کد شی 57510
  • مربع متر 242 m²
  • Rooms 8
فروش
360 000 € 2748 €/m²
  • کد شی 57642
  • مربع متر 131 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه