Property 66121 photo 1
Property 66121 photo 2
Property 66121 photo 3
Property 66121 photo 4
Property 66121 photo 5
Property 66121 photo 6
Property 66121 photo 7
Property 66121 photo 8
Property 66121 photo 9
Property 66121 photo 10
Property 66121 photo 11
Property 66121 photo 12
Property 66121 photo 13
Property 66121 photo 14
Property 66121 photo 15
Property 66121 photo 16
Property 66121 photo 17
Property 66121 photo 18
Property 66121 photo 19
Property 66121 photo 20
Property 66121 photo 21
Property 66121 photo 22
Property 66121 photo 23
Property 66121 photo 24
Property 66121 photo 25
Property 66121 photo 26
Property 66121 photo 27
Property 66121 photo 28
Property 66121 photo 29
Property 66121 photo 30
Property 66121 photo 31
Property 66121 photo 32
Property 66121 photo 33
Property 66121 photo 34
Property 66121 photo 35

Details

  • سال ساخت: 1985
  • سال نوسازی: 2026
  • تعداد اتاق ها: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 450 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 75 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 140 متر مربع در ساحل المپیک. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, دوش. خانه دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
430 000 € 828 €/m²
  • کد شی 45292
  • مربع متر 519 m²
  • Rooms 9
فروش
400 000 € 1666 €/m²
  • کد شی 50855
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 5
فروش
400 000 € 2222 €/m²
  • کد شی 50950
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 1562 €/m²
  • کد شی 54624
  • مربع متر 256 m²
  • Rooms 4
فروش
440 000 € 4583 €/m²
  • کد شی 56664
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 4
فروش
430 000 € 1343 €/m²
  • کد شی 57758
  • مربع متر 320 m²
  • Rooms 6
فروش
430 000 € 1033 €/m²
  • کد شی 58945
  • مربع متر 416 m²
  • Rooms 4
فروش
430 000 € 3467 €/m²
  • کد شی 60707
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 4
فروش
530 000 € 1358 €/m²
  • کد شی 61183
  • مربع متر 390 m²
  • Rooms 11
فروش
450 000 € 1800 €/m²
  • کد شی 63115
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 9

اشتراک خبرنامه