115 000 €
1643 €/m²
Property 65463 photo 1
Property 65463 photo 2
Property 65463 photo 3
Property 65463 photo 4
Property 65463 photo 5
Property 65463 photo 6
Property 65463 photo 7
Property 65463 photo 8
Property 65463 photo 9
Property 65463 photo 10
Property 65463 photo 11
Property 65463 photo 12
Property 65463 photo 13
Property 65463 photo 14
Property 65463 photo 15
Property 65463 photo 16
Property 65463 photo 17
Property 65463 photo 18
Property 65463 photo 19
Property 65463 photo 20

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1925
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Energy Class: انتظار می رود گواهی عملکرد انرژی (EPC)
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2400 m

خدمات

  • Access

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 70 متر مربع در تاسوس. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان.

تاسوس

Location

حقایق مشابه

فروش
160 000 € 1333 €/m²
  • کد شی 4003
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
160 000 € 1045 €/m²
  • کد شی 38279
  • مربع متر 153 m²
  • Rooms 3
فروش
117 000 € 1409 €/m²
  • کد شی 59667
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 1
فروش
115 000 € 1533 €/m²
  • کد شی 63051
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 4
فروش
150 000 € 1111 €/m²
  • کد شی 63797
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
115 000 € 1642 €/m²
  • کد شی 65463
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 4
فروش
162 000 € 2160 €/m²
  • کد شی 65499
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه