145 000 €
512 €/m²
Property 65474 photo 1
Property 65474 photo 2
Property 65474 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,5
  • فاصله از دریا: 330 m

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 283 متر مربع در تاسوس.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 142 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به جنگل.

تاسوس

Location

حقایق مشابه

فروش
145 000 € 226 €/m²
  • کد شی 58079
  • مربع متر 640 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
200 000 € 542 €/m²
  • کد شی 59542
  • مربع متر 369 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
200 000 € 487 €/m²
  • کد شی 59543
  • مربع متر 410 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
200 000 € 49 €/m²
  • کد شی 60801
  • مربع متر 4010 m²
  • فاصله تا دریا 480 m
فروش
160 000 € 288 €/m²
  • کد شی 60802
  • مربع متر 554 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
160 000 € 120 €/m²
  • کد شی 60809
  • مربع متر 1327 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
170 000 € 212 €/m²
  • کد شی 62847
  • مربع متر 800 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
150 000 € 205 €/m²
  • کد شی 62922
  • مربع متر 731 m²
  • فاصله تا دریا 90 m
فروش
150 000 € 342 €/m²
  • کد شی 63564
  • مربع متر 438 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
195 000 € 197 €/m²
  • کد شی 63662
  • مربع متر 985 m²
  • فاصله تا دریا 30 m

اشتراک خبرنامه