Rented
Property 65504 photo 1
Property 65504 photo 2
Property 65504 photo 3
Property 65504 photo 4
Property 65504 photo 5
Property 65504 photo 6
Property 65504 photo 7
Property 65504 photo 8

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Energy Class: الف
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 80 m
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Access
  • دو جداره
  • راه پله داخلی

توضیحات

برای اجاره 70 دوبلکس متر مربع با مساحت در تسالونیکی 2 دوبلکس طبقه واقع شده است.طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. Loft شامل یک اتاق خوابه, دوش. دوبلکس دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی.

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
330 000 € 2088 €/m²
  • کد شی 56789
  • مربع متر 158 m²
  • Rooms 5
فروش
440 000 € 3606 €/m²
  • کد شی 57552
  • مربع متر 122 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 3539 €/m²
  • کد شی 57553
  • مربع متر 226 m²
  • Rooms 5
فروش
155 000 € 2214 €/m²
  • کد شی 58251
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 2
فروش
650 000 € 3066 €/m²
  • کد شی 58924
  • مربع متر 212 m²
  • Rooms 5
فروش
730 000 € 3560 €/m²
  • کد شی 59239
  • مربع متر 205 m²
  • Rooms 4
فروش
220 000 € 2857 €/m²
  • کد شی 59816
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 2
فروش
179 000 € 1845 €/m²
  • کد شی 59893
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
205 000 € 2113 €/m²
  • کد شی 59894
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
205 000 € 2113 €/m²
  • کد شی 60003
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه