130 000 €
2364 €/m²
Property 65512 photo 1
Property 65512 photo 2
Property 65512 photo 3
Property 65512 photo 4
Property 65512 photo 5
Property 65512 photo 6
Property 65512 photo 7
Property 65512 photo 8
Property 65512 photo 9
Property 65512 photo 10
Property 65512 photo 11
Property 65512 photo 12
Property 65512 photo 13
Property 65512 photo 14
Property 65512 photo 15
Property 65512 photo 16

Details

  • سال ساخت: 1995
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bedrooms: 2
  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room
  • Access
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 55 متر مربع در حومه تسالونیکی. خانه 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, سیستم گرمایشی, انبار.

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
130 000 € 742 €/m²
  • کد شی 21978
  • مربع متر 175 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
180 000 € 2857 €/m²
  • کد شی 26470
  • مربع متر 63 m²
  • فاصله تا دریا 2900 m
فروش
110 000 € 709 €/m²
  • کد شی 54528
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 5
فروش
105 000 € 656 €/m²
  • کد شی 62748
  • مربع متر 160 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m

اشتراک خبرنامه