130 000 €
3939 €/m²
Property 65521 photo 1
Property 65521 photo 2
Property 65521 photo 3
Property 65521 photo 4
Property 65521 photo 5
Property 65521 photo 6
Property 65521 photo 7
Property 65521 photo 8
Property 65521 photo 9
Property 65521 photo 10

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 1972
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 30 m
  • فاصله از فرودگاه: 113 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 33 متر مربع در پلپونز. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

فروش
135 000 € 2250 €/m²
  • کد شی 61542
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
170 000 € 3090 €/m²
  • کد شی 62952
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
137 000 € 1473 €/m²
  • کد شی 63263
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 2
فروش
105 000 € 1458 €/m²
  • کد شی 63811
  • مربع متر 72 m²
  • Rooms 3
فروش
145 000 € 2132 €/m²
  • کد شی 63967
  • مربع متر 68 m²
  • Rooms 3
فروش
160 000 € 2388 €/m²
  • کد شی 64211
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
160 000 € 2622 €/m²
  • کد شی 64666
  • مربع متر 61 m²
  • Rooms 3
فروش
170 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 65015
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
189 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 65130
  • مربع متر 63 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه