120 000 € 99 000 €
1320 €/m²
Property 65523 photo 1
Property 65523 photo 2
Property 65523 photo 3
Property 65523 photo 4
Property 65523 photo 5
Property 65523 photo 6
Property 65523 photo 7
Property 65523 photo 8
Property 65523 photo 9
Property 65523 photo 10
Property 65523 photo 11
Property 65523 photo 12
Property 65523 photo 13
Property 65523 photo 14
Property 65523 photo 15
Property 65523 photo 16
Property 65523 photo 17
Property 65523 photo 18
Property 65523 photo 19
Property 65523 photo 20
Property 65523 photo 21
Property 65523 photo 22
Property 65523 photo 23
Property 65523 photo 24

Details

  • سال ساخت: 1978
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • وضعیت: Old building
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 2200 m
  • فاصله از فرودگاه: 6 km

خدمات

  • Storage room
  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 75 متر مربع در کرت. آپارتمان واقع در Semi-first floor طبقه و شامل Semi-first floor شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , آشپزخانه , حمام, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
140 000 € 135 000 € 843 €/m²
  • کد شی 43109
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 6
فروش
135 000 € 1626 €/m²
  • کد شی 43155
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 4
فروش
156 000 € 1950 €/m²
  • کد شی 61395
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
166 000 € 5030 €/m²
  • کد شی 61898
  • مربع متر 33 m²
  • Rooms 2
فروش
150 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 62902
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه