فروش - اپارتمان 122 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب گلیفادا
695 000 €
5697 €/m²
Property 65652 photo 1
Property 65652 photo 2
Property 65652 photo 3
Property 65652 photo 4
Property 65652 photo 5
Property 65652 photo 6
Property 65652 photo 7
Property 65652 photo 8
Property 65652 photo 9
Property 65652 photo 10
Property 65652 photo 11
Property 65652 photo 12
Property 65652 photo 13
Property 65652 photo 14
Property 65652 photo 15
Property 65652 photo 16
Property 65652 photo 17
Property 65652 photo 18
Property 65652 photo 19
Property 65652 photo 20
Property 65652 photo 21

Details

  • سال ساخت: 2000
  • سال نوسازی: 2026
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1900 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 122 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
597 000 € 2926 €/m²
  • کد شی 50958
  • مربع متر 204 m²
  • فاصله تا دریا 14000 m
فروش
800 000 € 1975 €/m²
  • کد شی 52316
  • مربع متر 405 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m

اشتراک خبرنامه