فروش - اپارتمان 55 m² در آتیکا

یونان آتیکا بقیه آتیکا سارونیدا
280 000 €
5091 €/m²
Property 65794 photo 1
Property 65794 photo 2
Property 65794 photo 3
Property 65794 photo 4
Property 65794 photo 5
Property 65794 photo 6
Property 65794 photo 7
Property 65794 photo 8
Property 65794 photo 9
Property 65794 photo 10
Property 65794 photo 11
Property 65794 photo 12
Property 65794 photo 13
Property 65794 photo 14
Property 65794 photo 15
Property 65794 photo 16
Property 65794 photo 17
Property 65794 photo 18
Property 65794 photo 19
Property 65794 photo 20
Property 65794 photo 21

Details

  • سال ساخت: 2012
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 1400 m

خدمات

  • پارکینگ
  • Satellite TV
  • دو جداره
  • Holiday home
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 55 متر مربع در آتیکا. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
270 000 € 5744 €/m²
  • کد شی 63912
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
230 000 € 4035 €/m²
  • کد شی 64124
  • مربع متر 57 m²
  • Rooms 2
فروش
255 000 € 3269 €/m²
  • کد شی 65017
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 3906 €/m²
  • کد شی 65080
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 2916 €/m²
  • کد شی 65100
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
330 000 € 2408 €/m²
  • کد شی 65120
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 4
فروش
280 000 € 3684 €/m²
  • کد شی 65143
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 4
فروش
260 000 € 3250 €/m²
  • کد شی 65180
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
285 000 € 2544 €/m²
  • کد شی 65283
  • مربع متر 112 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 4366 €/m²
  • کد شی 65316
  • مربع متر 71 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه