400 000 €
3200 €/m²
Property 65797 photo 1
Property 65797 photo 2
Property 65797 photo 3
Property 65797 photo 4
Property 65797 photo 5
Property 65797 photo 6
Property 65797 photo 7
Property 65797 photo 8
Property 65797 photo 9
Property 65797 photo 10
Property 65797 photo 11
Property 65797 photo 12
Property 65797 photo 13
Property 65797 photo 14
Property 65797 photo 15

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1980
  • سال نوسازی: 2015
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: E
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • شومینه
  • دو جداره
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 125 متر مربع در آتیکا. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, حمام, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, باغ, سیستم گرمایشی.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
550 000 € 4583 €/m²
  • کد شی 6403
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 5
فروش
580 000 € 2636 €/m²
  • کد شی 7520
  • مربع متر 220 m²
  • Rooms 6
فروش
520 000 € 4160 €/m²
  • کد شی 8412
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
425 000 € 1475 €/m²
  • کد شی 35101
  • مربع متر 288 m²
  • Rooms 6
فروش
400 000 € 1444 €/m²
  • کد شی 35102
  • مربع متر 277 m²
  • Rooms 7
فروش
440 000 € 2095 €/m²
  • کد شی 36952
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 6
فروش
400 000 € 2298 €/m²
  • کد شی 39225
  • مربع متر 174 m²
  • Rooms 5
فروش
430 000 € 2529 €/m²
  • کد شی 57344
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5
فروش
400 000 € 3200 €/m²
  • کد شی 65797
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
430 000 € 1720 €/m²
  • کد شی 66102
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه