فروش - اپارتمان 92 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز زگرافو
305 000 €
3315 €/m²
Property 65813 photo 1
Property 65813 photo 2
Property 65813 photo 3
Property 65813 photo 4
Property 65813 photo 5
Property 65813 photo 6
Property 65813 photo 7
Property 65813 photo 8
Property 65813 photo 9
Property 65813 photo 10
Property 65813 photo 11
Property 65813 photo 12
Property 65813 photo 13
Property 65813 photo 14
Property 65813 photo 15
Property 65813 photo 16
Property 65813 photo 17
Property 65813 photo 18
Property 65813 photo 19
Property 65813 photo 20
Property 65813 photo 21
Property 65813 photo 22
Property 65813 photo 23
Property 65813 photo 24
Property 65813 photo 25
Property 65813 photo 26
Property 65813 photo 27

Details

  • طبقه: طبقه 7
  • سال ساخت: 2004
  • تعداد اتاق ها: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 92 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 6 طبقه و شامل طبقه 6 شامل 3 اتاق خواب, 2 اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 آشپزخانه, 2 دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باربیکیو سیستم گرمایشی. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
440 000 € 5432 €/m²
  • کد شی 58948
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 3883 €/m²
  • کد شی 58949
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
404 000 € 4590 €/m²
  • کد شی 58950
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
374 000 € 4857 €/m²
  • کد شی 58951
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
416 000 € 4378 €/m²
  • کد شی 58953
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 4583 €/m²
  • کد شی 58954
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
365 000 € 4679 €/m²
  • کد شی 58955
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
384 000 € 4517 €/m²
  • کد شی 58957
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 4805 €/m²
  • کد شی 58958
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
411 000 € 4670 €/m²
  • کد شی 58959
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه