165 000 € 155 000 €
2095 €/m²
Property 65828 photo 1
Property 65828 photo 2
Property 65828 photo 3
Property 65828 photo 4
Property 65828 photo 5
Property 65828 photo 6
Property 65828 photo 7
Property 65828 photo 8
Property 65828 photo 9
Property 65828 photo 10
Property 65828 photo 11
Property 65828 photo 12
Property 65828 photo 13
Property 65828 photo 14
Property 65828 photo 15
Property 65828 photo 16
Property 65828 photo 17
Property 65828 photo 18
Property 65828 photo 19
Property 65828 photo 20
Property 65828 photo 21
Property 65828 photo 22
Property 65828 photo 23

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2022
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: انتظار می رود گواهی عملکرد انرژی (EPC)
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 120 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 500 km
  • فاصله از فرودگاه: 62 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 74 متر مربع در کرت. خانه واقع در 3 طبقه. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, دوش. طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه. دوبلکس دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, سیستم گرمایشی.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
235 000 € 2043 €/m²
  • کد شی 49454
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 6
فروش
215 000 € 160 000 € 800 €/m²
  • کد شی 56203
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 6
فروش
160 000 € 1523 €/m²
  • کد شی 59561
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 2
فروش
150 000 € 2542 €/m²
  • کد شی 63004
  • مربع متر 59 m²
  • Rooms 2
فروش
168 000 € 157 000 € 1962 €/m²
  • کد شی 63270
  • مربع متر 80 m²
  • فاصله تا دریا 4800 m
Recommended فروش
235 000 € 3263 €/m²
  • کد شی 64598
  • مربع متر 72 m²
  • Rooms 3
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 64792
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 3
فروش
155 000 € 2066 €/m²
  • کد شی 64990
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
170 000 € 2266 €/m²
  • کد شی 64991
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
155 000 € 2066 €/m²
  • کد شی 64993
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه