770 000 €
1838 €/m²
Property 65844 photo 1
Property 65844 photo 2
Property 65844 photo 3
Property 65844 photo 4
Property 65844 photo 5
Property 65844 photo 6
Property 65844 photo 7
Property 65844 photo 8
Property 65844 photo 9

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1957
  • سال نوسازی: 2010
  • تعداد اتاق ها: 6
  • وضعیت: Old building
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3

خدمات

  • شومینه
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 419 متر مربع در آتن. ساختمان در 4 طبقه طبقه نیمه زیر زمین يتكون من طبقه همکف يتكون من غرفة نوم واحدة, غرفة الجلوس, آغرفة مطبخ واحد , حمام واحد. طبقه 1 يتكون من 2 غرف نوم, غرفة الجلوس, آغرفة مطبخ واحد , حمام واحد. Loft يتكون من غرفة نوم واحدة, الاستحمام. ساختمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین شومینه, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
750 000 € 1271 €/m²
  • کد شی 38100
  • مربع متر 590 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
850 000 € 1700 €/m²
  • کد شی 61606
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
650 000 € 1000 €/m²
  • کد شی 47810
  • مربع متر 650 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
800 000 € 1156 €/m²
  • کد شی 33981
  • مربع متر 692 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • کد شی 62391
  • مربع متر 645 m²
  • فاصله تا دریا 8498 m
فروش
695 000 € 4064 €/m²
  • کد شی 33171
  • مربع متر 171 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • کد شی 11618
  • مربع متر 337 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه