1 500 000 €
6818 €/m²
Property 65848 photo 1
Property 65848 photo 2
Property 65848 photo 3
Property 65848 photo 4
Property 65848 photo 5
Property 65848 photo 6
Property 65848 photo 7

Details

  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 7
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 6400 m
  • فاصله از فرودگاه: 61 km

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 220 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 حمام. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

اسناد

حقایق مشابه

فروش
1 300 000 € 5909 €/m²
  • کد شی 38467
  • مربع متر 220 m²
  • فاصله تا دریا 4300 m
فروش
1 900 000 € 1 067 000 € 3704 €/m²
  • کد شی 14552
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
2 000 000 € 7142 €/m²
  • کد شی 37779
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 5
فروش
1 750 000 € 6076 €/m²
  • کد شی 65560
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
1 470 000 € 5880 €/m²
  • کد شی 64823
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
Recommended فروش
1 250 000 € 5434 €/m²
  • کد شی 64758
  • مربع متر 230 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 500 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 65411
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7
فروش
1 300 000 € 2765 €/m²
  • کد شی 31833
  • مربع متر 470 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه