670 000 €
2233 €/m²
Property 65955 photo 1
Property 65955 photo 2
Property 65955 photo 3
Property 65955 photo 4
Property 65955 photo 5
Property 65955 photo 6
Property 65955 photo 7
Property 65955 photo 8
Property 65955 photo 9
Property 65955 photo 10
Property 65955 photo 11
Property 65955 photo 12
Property 65955 photo 13
Property 65955 photo 14
Property 65955 photo 15
Property 65955 photo 16
Property 65955 photo 17
Property 65955 photo 18
Property 65955 photo 19
Property 65955 photo 20
Property 65955 photo 21
Property 65955 photo 22
Property 65955 photo 23
Property 65955 photo 24
Property 65955 photo 25
Property 65955 photo 26
Property 65955 photo 27
Property 65955 photo 28
Property 65955 photo 29

Details

  • سال ساخت: 2010
  • تعداد اتاق ها: 8
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 15000 m
  • فاصله از فرودگاه: 14 km

توضیحات

برای فروش ویلا 4 طبقه با متراژ 300 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, 2 انبار. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , دوش. طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. Loft شامل یک اتاق خوابه. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 61624
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 4
Recommended فروش
960 000 € 6400 €/m²
  • کد شی 61626
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
540 000 € 4909 €/m²
  • کد شی 61671
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
انحصاری فروش
910 000 € 6691 €/m²
  • کد شی 62079
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 4
فروش
736 000 € 5183 €/m²
  • کد شی 62220
  • مربع متر 142 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
736 000 € 5183 €/m²
  • کد شی 62221
  • مربع متر 142 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
Recommended فروش
599 000 € 4131 €/m²
  • کد شی 63916
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 3
Recommended فروش
920 000 € 8070 €/m²
  • کد شی 64076
  • مربع متر 114 m²
  • Rooms 4
انحصاری فروش
764 640 € 7015 €/m²
  • کد شی 64777
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه