740 000 €
1542 €/m²
Property 66009 photo 1
Property 66009 photo 2
Property 66009 photo 3
Property 66009 photo 4
Property 66009 photo 5
Property 66009 photo 6
Property 66009 photo 7
Property 66009 photo 8
Property 66009 photo 9
Property 66009 photo 10
Property 66009 photo 11
Property 66009 photo 12
Property 66009 photo 13
Property 66009 photo 14
Property 66009 photo 15
Property 66009 photo 16
Property 66009 photo 17
Property 66009 photo 18
Property 66009 photo 19
Property 66009 photo 20
Property 66009 photo 21
Property 66009 photo 22
Property 66009 photo 23
Property 66009 photo 24
Property 66009 photo 25
Property 66009 photo 26
Property 66009 photo 27
Property 66009 photo 28
Property 66009 photo 29
Property 66009 photo 30
Property 66009 photo 31
Property 66009 photo 32
Property 66009 photo 33
Property 66009 photo 34
Property 66009 photo 35
Property 66009 photo 36
Property 66009 photo 37
Property 66009 photo 38
Property 66009 photo 39
Property 66009 photo 40
Property 66009 photo 41
Property 66009 photo 42
Property 66009 photo 43
Property 66009 photo 44
Property 66009 photo 45
Property 66009 photo 46
Property 66009 photo 47
Property 66009 photo 48

Details

  • سال ساخت: 1985
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 15
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 13
  • Bedrooms: 15
  • WCs: 13
  • فاصله از دریا: 30 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 29 km
  • فاصله از فرودگاه: 28 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه با هتل 480 متر مربع در کورفو. خانه هتل در 2 طبقه. طبقه همکف شامل 5 اتاق خواب, 5 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 10 اتاق خواب, 8 دوش. هتل دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
750 000 € 1500 €/m²
  • کد شی 3923
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
750 000 € 4166 €/m²
  • کد شی 5978
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
800 000 € 1212 €/m²
  • کد شی 18880
  • مربع متر 660 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
750 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 22693
  • مربع متر 200 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
سرمایه گذاری فروش
650 000 € 1625 €/m²
  • کد شی 22924
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
650 000 € 1940 €/m²
  • کد شی 23749
  • مربع متر 335 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
1 100 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 25747
  • مربع متر 550 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
875 000 € 2123 €/m²
  • کد شی 25751
  • مربع متر 412 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
750 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 26132
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
700 000 € 1818 €/m²
  • کد شی 38615
  • مربع متر 385 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m

اشتراک خبرنامه