فروش - اپارتمان 44 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - غرب پریستری
275 000 €
6250 €/m²
Property 66014 photo 1
Property 66014 photo 2
Property 66014 photo 3
Property 66014 photo 4
Property 66014 photo 5
Property 66014 photo 6
Property 66014 photo 7
Property 66014 photo 8
Property 66014 photo 9
Property 66014 photo 10
Property 66014 photo 11
Property 66014 photo 12
Property 66014 photo 13
Property 66014 photo 14
Property 66014 photo 15
Property 66014 photo 16
Property 66014 photo 17

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • طبقه: 3
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره
  • Golden Visa

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 44 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
300 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 58058
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 3850 €/m²
  • کد شی 58061
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
265 000 € 3231 €/m²
  • کد شی 58121
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 58241
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
305 000 € 3388 €/m²
  • کد شی 58382
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 3883 €/m²
  • کد شی 58949
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
404 000 € 4590 €/m²
  • کد شی 58950
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
374 000 € 4857 €/m²
  • کد شی 58951
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 4583 €/m²
  • کد شی 58954
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه