فروش - اپارتمان 66 m² در آتیکا

یونان آتیکا بقیه آتیکا مارکوپولو
275 000 €
4167 €/m²
Property 66017 photo 1
Property 66017 photo 2
Property 66017 photo 3
Property 66017 photo 4
Property 66017 photo 5
Property 66017 photo 6
Property 66017 photo 7
Property 66017 photo 8
Property 66017 photo 9
Property 66017 photo 10
Property 66017 photo 11
Property 66017 photo 12
Property 66017 photo 13
Property 66017 photo 14
Property 66017 photo 15
Property 66017 photo 16

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • طبقه: 2
  • سال نوسازی: 2026
  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 6500 m
  • فاصله از فرودگاه: 8 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • دو جداره
  • Golden Visa

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 66 متر مربع در آتیکا. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
257 000 € 1917 €/m²
  • کد شی 13560
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 4
فروش
270 000 € 4736 €/m²
  • کد شی 22986
  • مربع متر 57 m²
  • Rooms 2
فروش
255 000 € 3072 €/m²
  • کد شی 43948
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 2880 €/m²
  • کد شی 57498
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 4
فروش
255 000 € 3187 €/m²
  • کد شی 59207
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 5744 €/m²
  • کد شی 63912
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
255 000 € 3269 €/m²
  • کد شی 65017
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 3906 €/m²
  • کد شی 65080
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 3250 €/m²
  • کد شی 65180
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه