55 000 €
100 €/m²
Property 66042 photo 1
Property 66042 photo 2
Property 66042 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 120 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 545 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 327 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
70 000 € 71 €/m²
  • کد شی 12679
  • مربع متر 980 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
60 000 € 150 €/m²
  • کد شی 12758
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
45 000 € 225 €/m²
  • کد شی 14839
  • مربع متر 200 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
48 000 € 8 €/m²
  • کد شی 17762
  • مربع متر 6000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
70 000 € 60 000 € 15 €/m²
  • کد شی 19643
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
70 000 € 269 €/m²
  • کد شی 21579
  • مربع متر 260 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
75 000 € 438 €/m²
  • کد شی 22280
  • مربع متر 171 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
60 000 € 60 €/m²
  • کد شی 23418
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
60 000 € 10 €/m²
  • کد شی 25046
  • مربع متر 5500 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
65 000 € 74 €/m²
  • کد شی 25701
  • مربع متر 875 m²
  • فاصله تا دریا 250 m

اشتراک خبرنامه