470 000 €
4087 €/m²
Property 66045 photo 1
Property 66045 photo 2
Property 66045 photo 3
Property 66045 photo 4
Property 66045 photo 5
Property 66045 photo 6
Property 66045 photo 7
Property 66045 photo 8
Property 66045 photo 9
Property 66045 photo 10
Property 66045 photo 11
Property 66045 photo 12
Property 66045 photo 13
Property 66045 photo 14
Property 66045 photo 15
Property 66045 photo 16

Details

  • تعداد طبقات: 8
  • سال ساخت: 1966
  • سال نوسازی: 2026
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 550 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • آسانسور
  • Access
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 115 متر مربع در تسالونیکی. آپارتمان واقع در در طبقه 7 طبقه و شامل طبقه 7 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه