1 055 000 €
5172 €/m²
Property 66049 photo 1
Property 66049 photo 2
Property 66049 photo 3
Property 66049 photo 4
Property 66049 photo 5
Property 66049 photo 6
Property 66049 photo 7
Property 66049 photo 8
Property 66049 photo 9
Property 66049 photo 10
Property 66049 photo 11
Property 66049 photo 12
Property 66049 photo 13
Property 66049 photo 14
Property 66049 photo 15
Property 66049 photo 16
Property 66049 photo 17
Property 66049 photo 18
Property 66049 photo 19
Property 66049 photo 20
Property 66049 photo 21
Property 66049 photo 22
Property 66049 photo 23
Property 66049 photo 24
Property 66049 photo 25
Property 66049 photo 26
Property 66049 photo 27
Property 66049 photo 28
Property 66049 photo 29
Property 66049 photo 30
Property 66049 photo 31
Property 66049 photo 32
Property 66049 photo 33
Property 66049 photo 34
Property 66049 photo 35
Property 66049 photo 36
Property 66049 photo 37
Property 66049 photo 38
Property 66049 photo 39

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 2002
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: B+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 220 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 204 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 3 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, حمام, 2 دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین شومینه, کولر, سایبان, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
850 000 € 2656 €/m²
  • کد شی 9589
  • مربع متر 320 m²
  • Rooms 6
فروش
1 550 000 € 3875 €/m²
  • کد شی 13475
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 4
فروش
895 000 € 3729 €/m²
  • کد شی 14287
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
1 050 000 € 4375 €/m²
  • کد شی 14288
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 630 m
فروش
1 000 000 € 3267 €/m²
  • کد شی 19509
  • مربع متر 306 m²
  • Rooms 8
فروش
945 000 € 3258 €/m²
  • کد شی 38715
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 5
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 56947
  • مربع متر 224 m²
  • Rooms 5
فروش
1 400 000 € 3589 €/m²
  • کد شی 57179
  • مربع متر 390 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه