65 000 €
4643 €/m²
Property 66059 photo 1
Property 66059 photo 2
Property 66059 photo 3
Property 66059 photo 4
Property 66059 photo 5
Property 66059 photo 6
Property 66059 photo 7
Property 66059 photo 8
Property 66059 photo 9
Property 66059 photo 10

Details

  • سال ساخت: 1970
  • تعداد اتاق ها: 1
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 5600 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 29 km
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 14 متر مربع در کورفو. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, باغ.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
95 000 € 2567 €/m²
  • کد شی 44335
  • مربع متر 37 m²
  • Rooms 2
فروش
89 783 € 1575 €/m²
  • کد شی 44426
  • مربع متر 57 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
75 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 65826
  • مربع متر 25 m²
  • Rooms 1
فروش
95 000 € 1938 €/m²
  • کد شی 65886
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 1
فروش
65 000 € 4642 €/m²
  • کد شی 66059
  • مربع متر 14 m²
  • Rooms 1

اشتراک خبرنامه