850 000 €
2237 €/m²
Property 66082 photo 1
Property 66082 photo 2
Property 66082 photo 3
Property 66082 photo 4
Property 66082 photo 5
Property 66082 photo 6
Property 66082 photo 7
Property 66082 photo 8
Property 66082 photo 9
Property 66082 photo 10
Property 66082 photo 11
Property 66082 photo 12
Property 66082 photo 13
Property 66082 photo 14
Property 66082 photo 15
Property 66082 photo 16
Property 66082 photo 17
Property 66082 photo 18
Property 66082 photo 19
Property 66082 photo 20
Property 66082 photo 21
Property 66082 photo 22
Property 66082 photo 23
Property 66082 photo 24

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2006
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: C
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 7380 m
  • فاصله از فرودگاه: 9 km

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 380 متر مربع در آتیکا. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, 3 حمام. خانه دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه.{همچنین شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
790 000 € 683 000 € 1177 €/m²
  • کد شی 13097
  • مربع متر 580 m²
  • Rooms 8
فروش
785 000 € 2962 €/m²
  • کد شی 13520
  • مربع متر 265 m²
  • Rooms 5
فروش
800 000 € 1724 €/m²
  • کد شی 15474
  • مربع متر 464 m²
  • Rooms 7
فروش
760 000 € 2923 €/m²
  • کد شی 22807
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 5
فروش
750 000 € 2272 €/m²
  • کد شی 23422
  • مربع متر 330 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
760 000 € 700 000 € 2545 €/m²
  • کد شی 38394
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 6
فروش
780 000 € 2052 €/m²
  • کد شی 38432
  • مربع متر 380 m²
  • Rooms 6
فروش
750 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 38873
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
770 000 € 660 000 € 2200 €/m²
  • کد شی 41918
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 6
فروش
750 000 € 630 000 € 2019 €/m²
  • کد شی 43204
  • مربع متر 312 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه