فروش - ملک تجاری 120 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
50 000 €
417 €/m²
Property 66097 photo 1
Property 66097 photo 2
Property 66097 photo 3
Property 66097 photo 4
Property 66097 photo 5
Property 66097 photo 6
Property 66097 photo 7
Property 66097 photo 8
Property 66097 photo 9
Property 66097 photo 10
Property 66097 photo 11
Property 66097 photo 12
Property 66097 photo 13
Property 66097 photo 14
Property 66097 photo 15
Property 66097 photo 16
Property 66097 photo 17
Property 66097 photo 18
Property 66097 photo 19
Property 66097 photo 20

Details

  • سال ساخت: 1980
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

خدمات

  • Storage room
  • Access
  • راه پله داخلی
  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش مساحت ملک تجاری 120 متر مربع در ساحل المپیک. ملک تجاری در 3 طبقه ملک تجاری دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین سیستم گرمایشی, انبار.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
65 000 € 2096 €/m²
  • کد شی 62971
  • مربع متر 31 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
45 000 € 130 €/m²
  • کد شی 64918
  • مربع متر 344 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
58 000 € 414 €/m²
  • کد شی 65989
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
50 000 € 416 €/m²
  • کد شی 66097
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه