فروش - اپارتمان 82 m² در تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه سیکی ها
120 000 €
1463 €/m²
Property 66100 photo 1
Property 66100 photo 2
Property 66100 photo 3
Property 66100 photo 4
Property 66100 photo 5
Property 66100 photo 6
Property 66100 photo 7
Property 66100 photo 8
Property 66100 photo 9
Property 66100 photo 10
Property 66100 photo 11
Property 66100 photo 12
Property 66100 photo 13
Property 66100 photo 14
Property 66100 photo 15
Property 66100 photo 16
Property 66100 photo 17
Property 66100 photo 18
Property 66100 photo 19

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 1974
  • سال نوسازی: 2002
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 18 km

خدمات

  • آسانسور
  • Access
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 82 متر مربع در تسالونیکی. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه