فروش - اپارتمان 50 m² در پلپونز

یونان پلوپونیسوس آرگولیس کرانیدی
250 000 €
5000 €/m²
Property 66114 photo 1
Property 66114 photo 2
Property 66114 photo 3
Property 66114 photo 4
Property 66114 photo 5
Property 66114 photo 6
Property 66114 photo 7
Property 66114 photo 8
Property 66114 photo 9
Property 66114 photo 10
Property 66114 photo 11
Property 66114 photo 12

Details

  • سال ساخت: 1980
  • سال نوسازی: 2025
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 206 km

خدمات

  • پارکینگ
  • دو جداره
  • Holiday home
  • Golden Visa

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 50 متر مربع در پلپونز. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

فروش
320 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 60618
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
225 000 € 3515 €/m²
  • کد شی 61375
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 3625 €/m²
  • کد شی 61388
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
340 000 € 3300 €/m²
  • کد شی 63502
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 2545 €/m²
  • کد شی 63512
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
285 000 € 2095 €/m²
  • کد شی 63968
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 6
فروش
250 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 66114
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه