فروش - خانه 100 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا دیون
130 000 €
1300 €/m²
Property 66122 photo 1
Property 66122 photo 2
Property 66122 photo 3
Property 66122 photo 4
Property 66122 photo 5
Property 66122 photo 6
Property 66122 photo 7
Property 66122 photo 8
Property 66122 photo 9
Property 66122 photo 10
Property 66122 photo 11
Property 66122 photo 12
Property 66122 photo 13
Property 66122 photo 14
Property 66122 photo 15
Property 66122 photo 16
Property 66122 photo 17
Property 66122 photo 18
Property 66122 photo 19
Property 66122 photo 20
Property 66122 photo 21
Property 66122 photo 22
Property 66122 photo 23

Details

  • سال ساخت: 1983
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 11000 m
  • فاصله از فرودگاه: 100 km

خدمات

  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 100 متر مربع در ساحل المپیک. خانه 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, حمام, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
115 000 € 1437 €/m²
  • کد شی 3881
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 4
فروش
125 000 € 1041 €/m²
  • کد شی 3889
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
150 000 € 1724 €/m²
  • کد شی 10788
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 5
فروش
125 000 € 1250 €/m²
  • کد شی 12676
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
150 000 € 1764 €/m²
  • کد شی 24646
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 2
فروش
130 000 € 1857 €/m²
  • کد شی 29500
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
185 000 € 1850 €/m²
  • کد شی 33873
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 6
فروش
130 000 € 1625 €/m²
  • کد شی 35300
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 4
فروش
175 000 € 603 €/m²
  • کد شی 36723
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 4
فروش
140 000 € 1060 €/m²
  • کد شی 37750
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه