فروش - اپارتمان 44 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب ایمیتوس
185 000 €
4205 €/m²
Property 66125 photo 1
Property 66125 photo 2
Property 66125 photo 3
Property 66125 photo 4
Property 66125 photo 5
Property 66125 photo 6
Property 66125 photo 7
Property 66125 photo 8
Property 66125 photo 9
Property 66125 photo 10
Property 66125 photo 11
Property 66125 photo 12
Property 66125 photo 13
Property 66125 photo 14

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 5850 m
  • فاصله از فرودگاه: 31 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 44 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در Semi-first floor طبقه و شامل Semi-first floor شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین کولر, آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
220 000 € 2716 €/m²
  • کد شی 60192
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 3
فروش
175 000 € 3365 €/m²
  • کد شی 60289
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
185 000 € 2434 €/m²
  • کد شی 60318
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
160 000 € 2222 €/m²
  • کد شی 60320
  • مربع متر 72 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 3170 €/m²
  • کد شی 60327
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 4365 €/m²
  • کد شی 60392
  • مربع متر 63 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 4716 €/m²
  • کد شی 60443
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 2
فروش
220 000 € 2444 €/m²
  • کد شی 60552
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
195 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 60644
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه