فروش - دوبلکس 100 m² در کاساندرا (خالکیدیکی)

یونان مقدونیه خالکیدیکی کاساندرا
390 000 €
3900 €/m²
Property 66128 photo 1
Property 66128 photo 2
Property 66128 photo 3
Property 66128 photo 4
Property 66128 photo 5
Property 66128 photo 6
Property 66128 photo 7
Property 66128 photo 8
Property 66128 photo 9
Property 66128 photo 10
Property 66128 photo 11
Property 66128 photo 12
Property 66128 photo 13
Property 66128 photo 14
Property 66128 photo 15
Property 66128 photo 16

Details

  • سال ساخت: 2000
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 88 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 100 متر مربع در کاساندرا (خالکیدیکی). خانه واقع در 3 طبقه. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, دوش. طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, چمن, انبار.

کاساندرا/خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه