فروش - اپارتمان 47 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب ایمیتوس
195 000 €
4149 €/m²
Property 66134 photo 1
Property 66134 photo 2
Property 66134 photo 3
Property 66134 photo 4
Property 66134 photo 5
Property 66134 photo 6
Property 66134 photo 7
Property 66134 photo 8
Property 66134 photo 9
Property 66134 photo 10

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 5850 m
  • فاصله از فرودگاه: 31 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 47 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 8333 €/m²
  • کد شی 62961
  • مربع متر 30 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 7812 €/m²
  • کد شی 62967
  • مربع متر 32 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
250 000 € 8064 €/m²
  • کد شی 63006
  • مربع متر 31 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
260 500 € 6353 €/m²
  • کد شی 63008
  • مربع متر 41 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
250 000 € 6944 €/m²
  • کد شی 63009
  • مربع متر 36 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
251 500 € 6986 €/m²
  • کد شی 63013
  • مربع متر 36 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
250 000 € 13157 €/m²
  • کد شی 63015
  • مربع متر 19 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
260 000 € 4814 €/m²
  • کد شی 63053
  • مربع متر 54 m²
  • Rooms 2
فروش
240 000 € 2330 €/m²
  • کد شی 63306
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 2
فروش
242 000 € 2261 €/m²
  • کد شی 63313
  • مربع متر 107 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه