240 000 €
6000 €/m²
Property 64821 photo 1
Property 64821 photo 2
Property 64821 photo 3
Property 64821 photo 4
Property 64821 photo 5
Property 64821 photo 6
Property 64821 photo 7
Property 64821 photo 8
Property 64821 photo 9
Property 64821 photo 10
Property 64821 photo 11
Property 64821 photo 12
Property 64821 photo 13
Property 64821 photo 14
Property 64821 photo 15
Property 64821 photo 16
Property 64821 photo 17
Property 64821 photo 18
Property 64821 photo 19

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 1985
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Type of flooring: tiles,marble
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 2800 m
  • فاصله از فرودگاه: 29 km

خدمات

  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 40 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, سیستم گرمایشی. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 6756 €/m²
  • کد شی 62805
  • مربع متر 37 m²
  • Rooms 2
فروش
290 000 € 3625 €/m²
  • کد شی 62867
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
299 000 € 6361 €/m²
  • کد شی 62955
  • مربع متر 47 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
293 000 € 6369 €/m²
  • کد شی 62956
  • مربع متر 46 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 11363 €/m²
  • کد شی 62959
  • مربع متر 22 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 9615 €/m²
  • کد شی 62960
  • مربع متر 26 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 8333 €/m²
  • کد شی 62961
  • مربع متر 30 m²
  • فاصله تا دریا 4148 m
فروش
250 000 € 7812 €/m²
  • کد شی 62967
  • مربع متر 32 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
250 000 € 8064 €/m²
  • کد شی 63006
  • مربع متر 31 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
260 500 € 6353 €/m²
  • کد شی 63008
  • مربع متر 41 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m

اشتراک خبرنامه