بنا به درخواست
Property 66140 photo 1
Property 66140 photo 2
Property 66140 photo 3
Property 66140 photo 4
Property 66140 photo 5
Property 66140 photo 6
Property 66140 photo 7

Details

  • سال ساخت: 1970
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • وضعیت: Old building
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Access

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 70 متر مربع در تسالونیکی. خانه 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی.

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
400 000 € 1038 €/m²
  • کد شی 23699
  • مربع متر 385 m²
  • Rooms 12
فروش
750 000 € 2777 €/m²
  • کد شی 29964
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 7
فروش
535 000 € 7642 €/m²
  • کد شی 31431
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
590 000 € 1787 €/m²
  • کد شی 31920
  • مربع متر 330 m²
  • Rooms 11
فروش
450 000 € 2045 €/m²
  • کد شی 34715
  • مربع متر 220 m²
  • Rooms 8
فروش
610 000 € 3812 €/m²
  • کد شی 39617
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 6
فروش
1 500 000 € 3658 €/m²
  • کد شی 39649
  • مربع متر 410 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه