400 000 €
1951 €/m²
Property 66143 photo 1
Property 66143 photo 2
Property 66143 photo 3
Property 66143 photo 4
Property 66143 photo 5
Property 66143 photo 6
Property 66143 photo 7
Property 66143 photo 8
Property 66143 photo 9
Property 66143 photo 10
Property 66143 photo 11
Property 66143 photo 12
Property 66143 photo 13
Property 66143 photo 14
Property 66143 photo 15
Property 66143 photo 16
Property 66143 photo 17
Property 66143 photo 18
Property 66143 photo 19
Property 66143 photo 20
Property 66143 photo 21
Property 66143 photo 22
Property 66143 photo 23
Property 66143 photo 24
Property 66143 photo 25
Property 66143 photo 26
Property 66143 photo 27
Property 66143 photo 28
Property 66143 photo 29
Property 66143 photo 30

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 1999
  • تعداد اتاق ها: 7
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 2300 m
  • فاصله از فرودگاه: 110 km

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 205 متر مربع در ساحل المپیک. طبقه نیمه زیر زمین شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 916 €/m²
  • کد شی 34732
  • مربع متر 382 m²
  • Rooms 10
فروش
390 000 € 2142 €/m²
  • کد شی 39119
  • مربع متر 182 m²
  • Rooms 6
فروش
480 000 € 1290 €/m²
  • کد شی 42730
  • مربع متر 372 m²
  • Rooms 7
فروش
330 000 € 2088 €/m²
  • کد شی 43133
  • مربع متر 158 m²
  • Rooms 5
فروش
430 000 € 828 €/m²
  • کد شی 45292
  • مربع متر 519 m²
  • Rooms 9
فروش
350 000 € 2058 €/m²
  • کد شی 49603
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5
فروش
400 000 € 1666 €/m²
  • کد شی 50855
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 5
فروش
400 000 € 2222 €/m²
  • کد شی 50950
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 3
فروش
330 000 € 1434 €/m²
  • کد شی 51031
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 8
فروش
376 000 € 2685 €/m²
  • کد شی 52055
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه